Jak wybrać gabinet medycyny estetycznej?

Jak wybrać gabinet medycyny estetycznej?

 

Jak wybrać gabinet medycyny estetycznej? Jak zweryfikować jakość zabiegów? Jak ocenić jakość zabiegów? Czy warto polegać jedynie na subiektywnych opiniach w Internecie?

Odpowiedzi na te pytania pozornie wydają się oczywiste, dlatego stworzyliśmy praktyczną check listę, która pomoże Ci wybrać dobry gabinet kosmetologiczny lub medycyny estetycznej. To ważne – chodzi przecież o Twoje bezpieczeństwo i urodę.

 

„dobry gabinet medyny estetycznej Poznań opinie”

Zweryfikuj obiektywne opinie!

Wpisanie takiego wyrażenia do wyszukiwarki Google generuje aż 141 000 wyników. Przeszukując fora internetowe warto pamiętać, że wiele osób dzieli się wyłącznie negatywnymi opiniami. Branża medyczna jest pewnym wyjątkiem, ponieważ wiele osób rekomenduje konkretne gabinety medycyny estetycznej, zabiegi oraz specjalistów, rzetelnie podkreślając ich zalety. Co bardzo istotne, opinie są chyba jednym z najbardziej wiarygodnych źródeł informacji, które pozwalają wybrać „dobry gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu”.

Właśnie dlatego z przyjemnością zapraszamy do naszego banku rekomendacji

Db Spot – opinie 

 

Dobry gabinet medycyny estetycznej – bezpieczeństwo

Weź pod uwagę jakość konsultacji i standardy higieny – chodzi o Twoje zdrowie!

Wiele gabinetów podkreśla, że bezpieczeństwo Pacjentów to priorytet. To jednak tylko słowa. W dobrym gabinecie medycyny estetycznej wymagana jest bezwzględna higiena, sposób przeprowadzenia wywiadu oraz rekomendacje działań/profilaktyki pozabiegowej.

To naprawdę bardzo istotne, ponieważ jakiekolwiek zaniechanie może skutkować bardzo poważnymi infekcjami i powikłaniami pozabiegowymi. Krótko mówiąc, nie ma tu miejsca na kompromisy.

Dobrą ilustracją mogą stanowić standardy naszego gabinetu medycyny estetycznej.

Oto lista 5 konkretów, na które warto zwrócić uwagę.

  1. Nasz specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad i ustala ewentualne przeciwwskazania, pyta o przebyte i aktywne choroby i alergie, wyjaśnia przebieg zabiegu oraz szczegółowo informuje o możliwych skutkach niepożądanych, domowej pielęgnacji i postępowaniu pozabiegowym.
  2. Sterylizujemy sprzęt i narzędzia w nowoczesnych autoklawach.
  3. Stosujemy myjkę ultradźwiękową.
  4. Nasze preparaty kosmetologiczne/medyczne posiadają wszystkie wymagane atesty.
  5. Dbamy o perfekcyjną czystość gabinetu i przez cały czas przestrzegamy najwyższych standardów higieny.

 

Dobry gabinet medycyny estetycznej  – przeznaczenie sprzętu

W rachubę wchodzi tylko sprzęt medyczny!

Warto zwrócić uwagę, czy sprzęt w gabinecie kosmetologicznym jest certyfikowany oraz czy jest przeznaczony do wykonywania zabiegów medycznych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto o to zapytać.  Druga kwestia to stan techniczny aparatów i urządzeń.

 

 

Dobry gabinet medycyny estetycznej  – specjaliści

Oddaj swoją urodę i zdrowe w ręce lekarza!

Nie zawsze zabiegi medycyny estetycznej wykonują specjaliści, którzy posiadają wymagane kwalifikacje.  W naszym gabinecie każdy zabieg w zakresie medycyny estetycznej wykonuje tylko i wyłącznie lekarz legitymujący się dyplomem medycznym, specjalizacją w zakresie medycyny estetycznej oraz z certyfikatami wysokospecjalistycznych kursów. To bardzo istotne, ponieważ błąd, wynikający z niewiedzy lub braku doświadczenia, może spowodować poważne konsekwencje zdrowotne.