Fotoodmładzanie laserem – Poznań / Jeżyce

Beautiful naked woman with perfect body and legs on white background

A więc chcesz skutecznie odmłodzić skórę, pozbyć się zmarszczek oraz przywrócić swojej
cerze sprężystość i promienny wygląd. Doskonale! W naszym gabinecie medycyny estetycznej
na Jeżycach zapewnimy Ci fotoodmładzanie z gwarancją spektakularnych rezultatów, na
których Ci zależy.

Fotoodmładzanie skutecznie pobudzi naturalne procesy regeneracyjne komórek, dzięki czemu Twoja skóra szybko odzyska naturalne walory: gładką strukturę oraz sprężystość. Dzięki serii zabiegów wygładzimy nawet głębokie zmarszczki; zapewnimy Twojej skórze efekt liftingu bez skalpela. Krótko mówiąc, powstrzymamy i cofniemy skutki mijającego czasu oraz podarujemy Ci wygląd jak po długim urlopie.

Fotoodmładzanie Poznań – zabiegi

Specjalistyczna konsultacja z gwarancją pewności

Podczas specjalistycznej konsultacji ułożymy dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy, dokładnie wytłumaczymy działania i przebieg zabiegu i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Ponadto w przybliżeniu określimy liczbę zabiegów, które, w możliwie krótkim czasie, zagwarantują Ci maksymalny efekt odmłodzenia. Wkrótce twoje pierwsze zmarszczki i nierówny koloryt skóry znikną z twojej twarzy, a skóra odzyska sprężystość oraz zdrowy i promienny wygląd. To możliwe. Zaufaj nam – sprawdź szczegóły i do zobaczenia na ul. Kościelnej!

Fotoodmładzanie laserem – Poznań / Jeżyce
Zarezerwuj wizytę już teraz: 606 571 630

Fotoodmładzanie laserem diodowym MeDioStar NeXt:

twarz 250 PLN
szyja 150 PLN
dekolt 250 PLN
twarz, szyja 350 PLN
twarz, szyja, dekolt 500 PLN
dłonie 150 PLN

Zarezerwuj wizytę już teraz: 606 571 630

Na czym polega Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie to zabieg polegający na precyzyjnym i kontrolowanym podgrzaniu włókien kolagenowych w skórze w celu zainicjowania procesu regeneracji. Zabieg pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny dzięki czemu wyraźnie zwiększa napięcie i elastyczność skóry, likwiduje drobne zmarszczki, zwęża pory i rozświetla cerę. W sposób kompleksowy likwidowane są objawy starzenia. Fotoodmładzanie w Dental&Beauty jest wykonywane laserem Asclepion® MedioStar NeXT, laserem diodowym najnowszej generacji o długości fali 810 – 940 nm.

Przed zabiegiem:

2 tygodnie przed zabiegiem nie wystawiać skóry na słońce, nie zażywać leków światłouczulających oraz ziół światłouczulających np. dziurawiec lub nagietek, nie stosować samoopalczy i balsamów z substancjami samoopalającymi.

W trakcie zabiegu:

Zabieg jest bardzo komfortowy.

Po zabiegu:

Po zabiegu pacjent może szybko wrocić do codziennych zajęć.