Leczenie trądziku – Laseroterapia, Poznań / Jeżyce

A więc chcesz wyleczyć trądzik i szukasz najskuteczniejszej alternatywy dla terapii farmakologicznej, która długo trwa, obciąża wątrobę i nie zawsze przynosi spodziewane rezultaty. W naszym gabinecie medycyny estetycznej na Jeżycach zapewnimy Ci specjalistyczną konsultację dermatologiczną, a następnie opracujemy Twój dedykowany program leczenia trądziku w oparciu o laseroterapię. W ramach laseroterapii otrzymasz także pakiet wskazówek dot. domowej pielęgnacji, odpowiedniej diety oraz innych działań profilaktycznych.

Leczenie trądziku laserem – Poznań

Pozbądź się przyczyny i widocznych skutków trądziku

Leczenie trądziku laserem to bezpieczna, nieinwazyjna i jedna z najskuteczniejszych metod terapii. Metoda polega na kontrolowanym obkurczaniu grudek trądzikowych na powierzchni skóry oraz wyleczeniu infekcji bakteryjnej w głębokich warstwach skóry. Tym samym laseroterapia gwarantuje kompleksowe leczenie trądziku poprzez wyeliminowanie jego przyczyny.

Zarezerwuj wizytę już teraz: 606 571 630

Leczenie trądziku laserem MeDioStar NeXt:

Twarz  300 PLN
Dekolt 300 PLN
Plecy od 300  do 700 PLN

Leczenie trądziku laserem – efekty

Efekty laseroterapii w leczeniu trądziku zależą od indywidualnych uwarunkowań hormonalnych, zaawansowania infekcji oraz natężenia widocznych zmian. Nie mniej w bardzo wielu przypadkach obserwujemy pozytywne rezultaty już po pierwszym zabiegu.

Po wykonaniu całościowej terapii (od 3 do 12 zabiegów) następuje:

  • zahamowanie infekcji bakteryjnej;
  • złagodzenie lub całkowita likwidacja zmian trądzikowych;
  • obkurczenie porów skóry;
  • regulacja gospodarki lipidowej skóry;
  • ogólna poprawa wyglądu skóry.

Już wkrótce zapomnisz o trądziku.
To możliwe. Zaufaj nam – sprawdź szczegóły i do zobaczenia na ul. Kościelnej!

Zarezerwuj wizytę już teraz: 606 571 630

Na czym polega laserowe usuwanie trądziku

Zabiegi laserowe pozwalają na szybkie i bezpieczne skorygowanie niedoskonałości cery. Jest to metoda nieinwazyjna, poszczególne długości promieni świetlnych oddziałują na konkretne problemy skórne, działając jedynie w obrębie wybranej zmiany. Laserowe usuwanie trądziku opiera się na bakteriobójczym i sebostatycznym działaniu, jaki posiada głowica lasera, która rozgrzewając skórę jednocześnie leczy trądzik i ją ujędrnia, nie wiąże się to z często długą i niezdrową dla organizmu kuracją farmakologiczną.

Przed zabiegiem:

2 tygodnie przed zabiegiem nie wystawiać skóry na słońce, nie zażywać leków światłouczulających oraz ziół światłouczulających np. dziurawiec lub nagietek, nie stosować samoopalczy i balsamów z substancjami samoopalającymi, nie wolno stosować preparatu retinoidów doustnie i w maści 6 miesięcy od zakończenia leczenia.

W trakcie zabiegu:

Przed zabiegiem dezynfekujemy skórę i pokrywamy skórę żelem. Następnie uwalniana jest energia światła laserowego, która oddziałuje w głąb skóry. Zabieg jest bardzo komfortowy.

Po zabiegu:

Po zabiegu pacjent może szybko wrócić do codziennych zajęć.