Wygładzamy i redukujemy zmarszczki

Proponujemy Ci znacznie więcej niż usuwanie, wypełnianie i wygładzanie zmarszczek mimicznych, kurzych łapek, lwiej bruzdy, czy głębokich zmarszczek poziomych czoła. Krótko mówiąc, gwarantujemy Ci skuteczną terapię, która łączy skuteczne zabiegi, głęboką regenerację oraz wskazówki dot. domowej pielęgnacji. Wszystko po to, abyś spoglądała w lustro z jeszcze większą przyjemnością i zawsze wyglądała jak po długim urlopie.

Talk to a Doctor

lifting skóry

Wypełnienie/makijaż permanentny ust

Ujędrnienie skóry

Redukcja tkanki tłuszczowej/ujędrnienie skóry

Push up

Gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej Poznań / Jeżyce

Witamy Cię na w naszym gabinecie kosmetologii, medycyny estetycznej i dermatologii na Jeżycach. Naszym priorytetem jest Twoje absolutne bezpieczeństwo i 100% satysfakcja. Kierując się tymi wartościami wypracowaliśmy niezawodne metody, które łączą specjalistyczną diagnostykę oraz dedykowane zabiegi z gwarancją widocznych efektów.
Chcemy, abyś zyskała pewność, że nasz gabinet w Poznaniu zasługuje na Twoje zaufanie, dlatego z przyjemności prezentujemy Ci nasze know-how, zabiegi i kompetencje.

 • Wieloletnie doświadczenie
 • Specjalistyczna wiedza
 • Indywidualne podejście
 • Dedykowane zabiegi
 • Widoczne efekty
 • Odpowiedzialność
 • Zaangażowanie
 • Bezpieczeństwo
 • Dyskrecja i empatia
 • Przyjemna atmosfera

Kosmetologia i medycyna estetyczna – Poznań

Odkryj nasze know-how i korzystaj z efektów

Gwarantujemy bezpieczeństwo

Zadbamy o Twoje zdrowie na najwyższym poziomie – używamy nowoczesnego autoklawu i myjni ultradźwiękowej

Używamy skutecznych kosmetyków

Twoja uroda zasługuje na wszystko, co najlepsze, dlatego używamy sprawdzonych kosmetyków wysokiej klasy

Dokładnie konsultujemy

Szczegółowo analizujemy kondycję i potrzeby Twojej skóry i tworzymy dedykowane program zabiegowy

Wykonujemy perfekcyjne zabiegi

Każdy specjalistyczny zabieg wykonujemy doskonale, aby zapewnić Ci maksymalne efekty w jak najkrótszym czasie

Monitorujemy efekty

Chcemy mieć pewność, że zabiegi przynoszą efekty, których oczekujesz, dlatego wykonujemy zdjęcia przed i po zabiegu.

ZESPOŁ DERMA BEAUTY

Nasz gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej tworzy zespół doświadczonych ekspertów, którzy systematycznie wznoszą swoje kompetencje na wyższy poziom. Chcemy być coraz lepsi, by gwarantować Ci absolutnie najwyższą jakość zabiegów, dlatego systematycznie bierzemy udział w zaawansowanych kursach oraz specjalistycznych konferencjach.

Katarzyna Zasuń

Właściciel / Kosmetolog

Nazywam się Katarzyna Zasuń – jestem dyplomowanym kosmetologiem z 10-letnim doświadczeniem. Wraz z zespołem znakomitych specjalistów zmieniam marzenia o pięknym wyglądzie w widoczne efekty, które pozwalają naszym Klientkom rozbłysnąć naturalnym pięknem. Właśnie dlatego praca jest moją największą pasją, którą realizuję w moim gabinecie na Poznańskich Jeżycach.

Dr Dorota Gajewska

Lekarz medycyny, specjalista dermatolog - wenerolog

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Uczestniczyła w wielu konferencjach,kursach i szkoleniach z zakresu dermatologii. Tytuł specjalisty dermatologa wenerologa uzyskała w 2000 roku. Jest byłym pracownikiem Oddziału Dermatologicznego Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Zajmuje się diagnostyka i leczeniem chorób skóry dzieci i dorosłych.

Dr n. med. Wojciech Eliasz

Medycyna estetyczna

Pan Doktor ukończył studia na kierunku lekarsko-dentystycznym w 2013 roku. Od ukończenia studiów pracuje jako nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł doktora nauk medycznych i tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją.

W swojej praktyce dąży do uzyskania naturalnego efektu i podkreślenia estetyki pacjenta. Dzięki rozmowie z pacjentem, wieloletniej praktyce i stale aktualizowanej wiedzy oraz rozwijanym umiejętnościom może przeprowadzić zabiegi bezpiecznie, sprawnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły tak, by pacjent mógł od razu komfortowo wrócić do codziennych obowiązków. Stara się, żeby w gabinecie panowała przyjazna atmosfera, a w spotkaniu z pacjentem towarzyszył dobry kontakt, dający poczucie swobody i bezpieczeństwa.

Regularnie bierze udział w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach z zakresu zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy, stymulatorów tkankowych i powikłań zabiegowych, aby zapewnić swoim pacjentom leczenie na najwyższym, światowym poziomie. W wolnym czasie pasjonuje się nauką nowych języków.

Karolina Fajkowska

Kosmetolog

Karolina Fajkowska, ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym. Podnosi nadal swoje kwalifikacje licznymi kursami, a także kończąc w tym roku studia magisterskie o kierunku – towaroznawstwo o specjalności: design i komercjalizacja produktu.

W kosmetologii urzeka ją możliwość pomocy innym poprzez korektę nawyków pielęgnacyjnych oraz przy zastosowaniu profesjonalnych kosmetyków. Prywatnie uwielbia gotować, jeździć na rolkach i chodzić na spacery wraz ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

W gabinecie Derma Beauty zajmuje się:

 •  terapiami p/trądzikowe,
 •  terapiami odbudowującymi skórę,
 •  terapiami rozjaśniającymi przebarwienia,
 •  depilacją laserową,
 •  pracą ze strukturą blizn i rozstępów,
 •  zabiegami na ciało oraz frakcyjną mezoterapią mikroigłową.

Monika Kwiatkowska

Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku Kosmetologia. Zajmuje się w terapiami przeciwtrądzikowymi i przeciwstarzeniowymi skóry twarzy, jak również zabiegami modelującymi sylwetkę.

Podkreśla znaczenie holistycznego podejścia do pacjenta i z tego powodu podczas konsultacji oferuje wsparcie w zakresie zdrowego stylu życia. Dla niej priorytetem jest komfort pacjenta oraz ciągłe wsparcie w trakcie trwania terapii.

Prywatnie jest pasjonatką gotowania i spędzania wieczorów z dobrą książką. Jest również szczęśliwą opiekunką kota.

Radosław Dura

Lekarz Dentysta Stomatolog

Stomatologia to moja pasja. Od zakończenia studiów w 2007 roku nieustannie rozwijam swoje umiejętność uczestnicząc w kursach podyplomowych na całym świecie. Ukończyłem szkołę okluzji Dawson Academy, jestem wychowankiem takich sław stomatologii jak Pit Dawson, Giovanni Zucchelli, Przemysław i Dorota Stankowscy. Moim celem jest pomagać pacjentom kompleksowo i na najwyższym światowym poziomie.

Addres
ul. Kościelna 30 
60-538 Poznań
Telefon – recepcja
606 571 630
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 10:00-18:00  
Sobota: 10:00-14:00