Regulamin gabinetu Derma Beauty/Dental Beauty

W gabinecie przy ulicy Kościelnej 30 w Poznaniu oferowane są świadczenia podzielone strefami usługowymi Dental Beauty: stomatologia oraz Derma Beauty: dermatologia, medycyna estetyczna i kosmetologia.

 

Regulamin gabinetu Derma Beauty/ Dental Beauty został stworzony w trosce o najwyższą jakość usług oferowanych dla Państwa.

 

Derma Beauty/ Dental Beauty jest podmiotem leczniczym zajrestrowanym w rejestrze podmiotów leczniczych Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

 

Właścilem marki Derma Beauty/ Dental Baeuty  jest Beauty Spot Katarzyna Zasuń, a kierownikiem lekarz stomatolog Radosław Dura.

 

 Godziny otwarcia:

 

Derma Beauty otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty od 9:00-15:00.

Konsultacje dermatologiczne świadczone są w środy w godzinach od 18:00 – 20:00

Dental Beauty poniedziałki i piątki 11.00- 18.00

 

Gabinet Derma Beauty/Dental Beauty nie świadczy usług w niedziele i święta

Usługi prowadzone są w trybie stacjonarnym w gabinecie przy ulicy Kościelnej 30.

 

 

Umawianie wizyt:

 

Na zabiegi stomatologiczne, kosmetologiczne/medycyny estetycznej lub konsultacje dermatologiczne można się umówić:

osobiście

telefonicznie pod numerem telefon 606 – 571 – 630 oraz 502455515 dla stomatologii

mailowo

za pomocą okienka kontaktowego na stronie www.dermabeauty.pl

za pośrednictwem Fanpage na facebooku

 

W przypadku braku możliwości odbierania telefonu oddzwaniamy lub odpisujemy na Państwa wiadomości

 

Wszystkie zapisy w Derma Beauty potwierdzamy dzień przed wizyta za pomocą telefonu lub/i SMS dlatego niezbędnę jest pozostawienia Nam numeru kontaktowego lub adresu mailowego.

 

Jeśli już wiedzą Państwo, że nie przyjdą na wizytę – prosimy o niezwłoczne odwołanie wizyty. Można to zrobić za pomocą odpowiedzi na SMS, zwrotną informację, o niemożliwości pojawienia się na wizycie.

 

W dniu zabiegu jeśli nie otrzymamy potwierdzenia lub odwołania wizyty, traktujemy ją jako anulowaną i wpisujemy w to miejsce osobę z listy rezwerowej.

 

Punktualne rozpoczynanie zabiegów:

 

Prosimy o przychodzenia 10 minut wcześniej aby móc się przygotować do planowanego zabiegu: wypełnić kartę zabiegową, skorzystać z toalety oraz szatni. Prosimy o punktualność.

 

W sytuacjach wyjątkowych maksymalny czas spóźnienia klienta na zabieg to 15 minut. W przypadku jego znacznego się wydłużenia nastąpi skrócenia zabiegu o czas tego spóźnienia, a jego koszy wynosi 100% ceny. Spóźnienia klienta nie może opóźniać kolejnego zabiegu. O spóźnieniu proszę informować telefonicznie.

 

 

W wyjątkowch sytuacjach może wystąpić 15 minutowe opóźnienie wcześniejszego zabiegu, proszę pamiętać, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich zdarzeń losowych które mogą zaistnieć podczas zabiegu. Prosimy o zrozumienie.

 

Odwoływanie wizyt i nieprzychodznie na umówione termin

 

W razie rezygnacji z wizyty należy powiadomić gabinet telefonicznie nie później niź do godziny 19:00 dnia poprzedzającego planowany zabieg. Na liście rezerwowej oczekują osoby, które z chęcią przyjdą na zwolnioną godzinę.

 

 Zabiegi pakietowe

 

W razie rezygancji z wizyty w przypadku wykupionego pakietu należy powiadomić obsługę gabinetu nie później niź do godziny 18.00 dnia poprzedzającego zabieg

 

 

Zasady korzystania z miejsc parkingowych

 

Gabinet umożliwia parkowanie pojazdu na parkingu strzeżonym który znajduje się na ulicy Kościelnej 25 (jadąc w kierunku ulicy Dąbrowskiego parking znajduje się po prawej stronie). Wjeżdzajac należy poinformować dyżurnego parkingowego, że Państwo kierujecie się do gabinetu Dermabeauty na zabieg. Po zabiegu w recepcji należy odebrać bilet rozliczający parking.

Uwaga: liczba miejsc parkingowych jest ograniczona, przed wjazdem należy jeszcze uzyskać informację w recepcji czy są wolne miejsca.

 

Wizyty w towarzystwie osób trzecich

 

Gabinet Derma Beauty jest gabinetem medycznym do którego nie przyprowadzamy zwierząt.

 

Prosimy nie przychodzić do gabinetu z małym dzieckiem które mogłoby całkowicie zakłócić pracę oraz relaks innych klientów lub zapewnić odpowiednią opiekę. Z uwagi na pracę licznych urządzeń oraz dostęp do substancji niebezpicznych gabinet nie bierze odpowiedzialności za życie lub uszczerbek na zdrowiu dzieci przebywających w gabinecie.

 

Formularze, kartoteki oraz poufność informacji

 

Podczas pierwszej wizyty należy wypełnić formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych, kartę konsultacyjną oraz odpowiednie zgody zawarte w karcie. Warunkiem przyjęcia w gabinecie jest podpisanie wszystkich zgód.

 

Wszystkie Państwa zabiegi są opisywane w specjalistycznym programie medcznym do którego dostęp ma wyłącznie personel gabinetu Derma Beauty. Wszelkie dane medyczne gromadzone są z RODO i ustawami dotyczącymi dokumentacji medycznej.

 

Gabinet dzałą zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

 

Reklamacie

 

W przypadku niezadowolenia z usług prosimy o konakt z gabinetem w celu rozstrzygnięcia problemu.

Regulamin Voucherów podarunkowych

  1. Gabinet Derma Beauty oferuje swoim klientom możliwość zakupu voucherów prezentowych
  2. Minimalna kwota zakupu voucheru prezentowego to 99 zł
  3. Okres ważności vouchera to 3 miesiące od dnia zakupu, wraz z końcem ważności vouchera klient traci możliwość jego wykorzystania
  4. Miejsce realizacji voucherów to gabinet Derma Beauty mieszczący się w Poznaniu przy ulicy Kościelnej 30.
  5. Istnieje możliwość zakupu vouchera podarunkowego do strefy związanej wyłącznie z dziedziną kosmetologii i medycyny estetycznej
  6. Vouchery nie mogą być wymieniane na gotówkę