Regulamin gabinetu Derma Beauty/Dental Beauty

W gabinecie przy ulicy Kościelnej 30 w Poznaniu oferowane są świadczenia podzielone strefami usługowymi Dental Beauty: stomatologia oraz Derma Beauty: dermatologia, medycyna estetyczna i kosmetologia.

Regulamin gabinetu Derma Beauty/ Dental Beauty został stworzony w trosce o najwyższą jakość usług oferowanych dla Państwa.

Derma Beauty/ Dental Beauty jest podmiotem leczniczym zarejestrowanym w rejestrze podmiotów leczniczych Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

Właścicielem marki Derma Beauty/ Dental Beauty jest Beauty Spot Katarzyna Zasuń, a kierownikiem lekarz stomatolog Radosław Dura.

 

Godziny otwarcia:

Derma Beauty otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00

Konsultacje dermatologiczne świadczone są w czwartki w godzinach od 9:00 do 11:00 oraz piątki od 18:00 do 19:00

Konsultacje w zakresie zabiegów medycyny estetycznej po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym w piątki od 16:00 do 18:00 

Dental Beauty poniedziałki i piątki od 13.00 do 18.00

Gabinet Derma Beauty/Dental Beauty nie świadczy usług w niedziele i święta

Usługi prowadzone są w trybie stacjonarnym w gabinecie przy ulicy Kościelnej 30.

Umawianie wizyt:

Na zabiegi kosmetologiczne/medycyny estetycznej lub konsultacje dermatologiczne można się umówić:

osobiście lub telefonicznie pod numerem telefon 606 – 571 – 630

oraz stomatologiczne  502 – 455 – 515

mailowo za pomocą okienka kontaktowego na stronie www.dermabeauty.pl

za pośrednictwem Fanpage na facebooku.

W przypadku braku możliwości odbierania telefonu oddzwoniamy lub odpisujemy na Państwa wiadomości

Wszystkie zapisy w Derma Beauty potwierdzamy dzień przed wizyta za pomocą telefonu lub/i SMS dlatego niezbędnę jest pozostawienia Nam numeru kontaktowego lub adresu mailowego.

Jeśli już wiedzą Państwo, że nie przyjdą na wizytę – prosimy o niezwłoczne odwołanie wizyty. Można to zrobić za pomocą odpowiedzi na SMS, zwrotną informację, o niemożliwości pojawienia się na wizycie.

Punktualne rozpoczynanie zabiegów:

Prosimy o przychodzenia 10 minut wcześniej aby móc się przygotować do planowanego zabiegu: wypełnić kartę zabiegową, skorzystać z toalety oraz szatni. Prosimy o punktualność.

W wyjątkowych sytuacjach dopuszczalne jest spóźnienie klienta na zabieg bez konsekwencji jego skrócenia, to maksymalnie 15 minut. Spóźnienie powyżej 15 minut skutkuje skróceniem zabiegu o czas spóźnienia, a jego koszt to 100 % ceny. Spóźnianie klienta nie może przesuwać czasu następnego zabiegu. O spóźnieniu prosimy informować niezwłocznie telefonicznie przed planowaną godziną rozpoczęcia zabiegu.

W niektórych przypadkach obsługa gabinetu Derma Beauty dopuszcza okres oczekiwania klienta w poczekalni do 15 minut. Prosimy pamiętać, że pracujemy na skórze, czyli tkance nadreaktywnej i pewne nieplanowane zdarzenia losowe (zaczerwienienie, nadwrażliwość i inne) mogą zaistnieć podczas prawidłowo planowanych czasowo zabiegów. Prosimy o zrozumienie.

Odwoływanie wizyt i NIEPRZYCHODZENIE na umówione termin

W razie rezygnacji z wizyty abonamentowej (zabiegi pakietowe) należy powiadomić obsługę Derma Beauty nie później niż do godziny 15.00 dnia poprzedzającego planowaną wizytę. W dniu zabiegu jeśli nie otrzymamy potwierdzenia lub odwołania wizyty, traktujemy ją jako anulowaną i wpisujemy w to miejsce osobę z listy rezerwowej. Klient ma prawo do przełożenia zabiegu, wcześniej informując gabinet o tym fakcie jednak nie częściej niż 2 razy w przypadku pakietu obejmującego mniej niż 10 zabiegów oraz nie częściej niż 3 razy w przypadku pakietu powyżej 10 zabiegów. Wielokrotne przekładanie więcej razy jak wyżej ustalono lub nie pojawienie się na wizycie bez wcześniejszego poinformowania, będzie każdorazowo oznaczało odjęcie jednego zabiegu z pakietu.

Zabiegi pakietowe

Termin ważności pakietu mija 3 miesiące od daty jego zakupu. W przypadku wykupienia i rozpoczęcia serii zabiegów nie ma możliwości zwrotów kosztów zakupu.  W przypadku laserowych zabiegów, frakcyjnej mezoterapii igłowej RF INFINI, makijażu permanentnego oraz innych łączonych zabiegów, będzie pobrany zadatek w wysokości 20% od kwoty zabiegu. Wizyta jest aktualna po uiszczeniu zadatku za pomocą trzech możliwości:

   • przelew bankowy wykonany do 2 dni od ustalenia rezerwacji na podany numer konta: 30 1090 1463 0000 0001 2354 1504, w przeciwnym razie rezerwacja zostaje anulowana,

   • w gabinecie za pomocą gotówki lub karty płatniczej.

Uwaga: w przypadku nieodwołania wizyty i nie pojawieniu się na niej, zadatek przepada.

PARKING

W związku z rozbudową infrastruktury poznańskich Jeżyc, od 1 grudnia 2020 r. nie będzie możliwości parkowania na parkingu mieszczącym się przy ulicy Kościelnej 25.

Do Państwa dyspozycji w dalszym ciągu pozostaje: strefa parkingowa, parking prywatny na wyspie oraz parking zlokalizowany koło Lidla.

 

Wizyty w towarzystwie osób trzecich

Gabinet Derma Beauty jest gabinetem medycznym do którego nie przyprowadzamy zwierząt.

Prosimy nie przychodzić do gabinetu z małym dzieckiem które mogłoby całkowicie zakłócić pracę oraz relaks innych klientów lub zapewnić odpowiednią opiekę. Z uwagi na pracę licznych urządzeń oraz dostęp do substancji niebezpiecznych gabinet nie bierze odpowiedzialności za życie lub uszczerbek na zdrowiu dzieci przebywających w gabinecie.

Formularze, kartoteki oraz poufność informacji

Podczas pierwszej wizyty należy wypełnić formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych, kartę konsultacyjną oraz odpowiednie zgody zawarte w karcie. Warunkiem przyjęcia w gabinecie jest podpisanie wszystkich zgód.

Wszystkie Państwa zabiegi są opisywane w specjalistycznym programie medycznym do którego dostęp ma wyłącznie personel gabinetu Derma Beauty. Wszelkie dane medyczne gromadzone są z RODO i ustawami dotyczącymi dokumentacji medycznej.

Gabinet działa zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Reklamacie

W przypadku niezadowolenia z usług prosimy o kontakt z gabinetem w celu rozstrzygnięcia problemu.

Regulamin Voucherów podarunkowych

 

 1. Gabinet Derma Beauty oferuje swoim klientom możliwość zakupu voucherów prezentowych.
 2. Minimalna kwota zakupu voucheru prezentowego to 99 zł.
 3. Okres ważności vouchera to 3 miesiące od dnia zakupu, wraz z końcem ważności vouchera klient traci możliwość jego wykorzystania.
 4. Miejsce realizacji voucherów to gabinet Derma Beauty mieszczący się w Poznaniu przy ulicy Kościelnej 30.
 5. Istnieje możliwość zakupu vouchera podarunkowego do strefy związanej wyłącznie z dziedziną kosmetologii i medycyny estetycznej.
 6. Vouchery nie mogą być wymieniane na gotówkę

Regulamin promocji za polecenie

 1. Gabinet Derma Beauty oferuje swoim klientom zniżkę 50% za polecenie usług gabinetu.
 2. Miejsce realizacji usługi to gabinet Derma Beauty (Dental Beauty) mieszczący się w Poznaniu przy ulicy Kościelnej 30.
 3. Klient który poleci nasze usługi wybranej osobie może skorzystać jednorazowo ze zniżki 50% na dowolny zabieg.
 4. Warunkiem uzyskania ww zniżki jest skorzystanie z usługi przez osobę, której ją polecił.
 5. Osoba, której polecono usługi, może skorzystać z dowolnego zabiegu.
  ze strefy Derma Beauty, z wyjątkiem zabiegów przeprowadzanych przez lekarza wykonującego medycynę estetyczną w gabinecie.
 6. Osoba, której polecono usługi, może skorzystać z 50% zniżki jednego tańszego zabiegu, jeżeli jest ich więcej wykonanych w tym samym dniu np: zabieg na twarz połączony z zabiegiem na ciało, to wówczas tańszy zabieg będzie uwzględniał zniżkę.
 7. Klient gabinetu Derma Beauty może polecać usługi gabinetu dowolnej ilości osób.
 8. Ilość poleceń się nie sumuje.
 9. Data wykorzystania zniżki za polecenie nie może przekraczać 1 miesiąca od momentu, kiedy osoba, której polecono usługi gabinetu, skorzystała z nich; po upływie miesiąca klient traci możliwość jego skorzystania z 50% zniżki.
 10. Zniżka nie może być wymieniana na gotówkę.
 11. Zniżka nie jest uwzględniana przy zakupie produktów kosmetycznych.
 12. Promocje się nie łączą.