Infini ® – radiofrekwencja mikroigłowa (RF), Poznań

Rewolucja igłowego termoliftingu

Nowoczesny aparat Infini® wzniósł radiofrekwencję mikroigłową (RF) na najwyższy poziom, który gwarantuje naszym Klientkom spektakularne rezultaty. Nasze urządzenie jako jedyne na rynku zapewnia przestrzenny efekt ujędrnienia skóry, dzięki oddziaływaniu na kolejne jej warstwy bez ryzyka poparzenia naskórka.

W naszym gabinecie medycyny estetycznej w Poznaniu wykonujemy wiele zabiegów bazujących na technologii Infini®, która połączyła skuteczność mikronakłukowania, lasera frakcyjnego i fal radiowych. Ta innowacyjna synergia umożliwia nam tworzenie dedykowanych programów kosmetologicznych i zabiegowych idealnie dopasowanych do potrzeb naszych Pacjentek.

Infini ® – nowy poziom radiofrekwencji mikroigłowej (RF)

Precyzyjne oddziaływanie na głębokie warstwy skóry

Radiofrekwencja mikroigłowa RF (termolifting) wykonywana aparatem Infini® skutecznie:

  • redukuje i wygładza zmarszczki, blizny i rozstępy
  • zwiększa gęstość i uelastycznia skórę
  • modeluje/poprawia owal twarzy
  • odmładza skórę szyi, dekoltu i dłoni
  • ujędrnia ramiona, biust, brzuch, uda i pośladki

Jak działa aparat Infini ®?

Aparat Infini® jest urządzeniem medycznym, który w nowatorski sposób wykorzystuje pole radiowe (RF). Dotychczas termoifting skóry rozpoczynał się już na jej powierzchni, co uniemożliwiało oddziaływanie na jej głębokie warstwy bez ryzyka miejscowych poparzeń.
Głowica aparatu Infini®, dzięki inteligentnym mikroigłom, emituje fale radiowe na konkretnej głębokości (nawet do 3 mm), oddziałując na najgłębsze warstwy skory bez ryzyka przegrzania naskórka.
Innowacja technologii Infini® polega także na krótkich i intensywnych mikrocyklach nagrzewania tkanki wokół nakłucia oraz dodatkowej stymulacji skóry sprowokowanej impulsem mechanicznym.