Rewitalizacja i nawilżenie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni – Poznań / Jeżyce

SKUTECZNE ZABIEGI NAWILŻAJĄCE SKÓRĘ TWARZY

A więc chcesz zachwycać elastyczną, gładką i prawidłowo nawilżoną skórą. Doskonale! W naszym gabinecie medycyny estetycznej w Poznaniu na Jeżycach głęboko nawilżymy Twoją skórę i aktywuje naturalny proces jej głębokiej rewitalizacji. Gwarantujemy Ci widoczne efekty odmłodzenia skóry twarzy oraz wypoczęty wygląd jak po długim urlopie.

Głęboka regeneracja z efektem zachwytu

Efekt głębokiego nawilżenia oraz rewitalizacji uzyskujemy dzięki zabiegom pielęgnacyjnym z kosmetologii podstawowej oraz zakresu medycyny estetycznej stosując mezoterapię które obfituje w bezcenne składniki pielęgnacyjne i regeneracyjne.

Zarezerwuj wizytę już teraz: 606 571 630
http://michal.kalet.pl

Specjaliści NAWILŻANIA SKÓRY TWARZY

Podczas specjalistycznej konsultacji medycznej dokładnie omówimy przebieg i cel zabiegów, wybierzemy optymalne metody oraz ustalimy Twój dedykowany program zabiegowy. Kompleksowe i w pełni indywidualne podejście gwarantuje Ci maksymalne efekty w możliwie najkrótszym czasie – dokładnie tak, jak oczekujesz.

Katarzyna Zasuń, mgr kosmetologii, właściciel
Ocena Google
4.9
Na podstawie 74 recenzji
Ocena Facebook
5.0
Na podstawie 37 recenzji
js_loader
http://michal.kalet.pl

mezoterapia igłowa

 

W niektórych przypadkach nadmiernej suchości skóry należy zadziałać od środka. Jednym z  efektywniejszych sposobów zwiększenia poziomu nawilżenia w naskórku jest mezoterapia igłowa. Zabieg mezoterapii igłowej polega na śródskórnym wprowadzeniu koktajlu o działaniu nawilżającym i odżywczym. W zależności od potrzeb skóry, indywidualnie dobierany jest rodzaj ampułki. W naszym gabinecie stosujemy tylko sprawdzone, profesjonalne i bezpieczne marki, dlatego jednym z częstszych wyborów są produkty firmy RevitaCare w skład której wchodzi gama koktajli CytoCare. Ich wysoka skuteczność wynika z bogatego składu, w którym znajdują się wszystkie elementy niezbędne do utrzymania prawidłowego nawilżenia w skórze. Linia ampułek CytoCare zawiera trzy różne stężenia kwasu hialuronowego, a także kompleks 50 składników aktywnych CT50. Takie połączenie uzupełnia niedobory mikro i makroelementów, zapewnia nawilżenie skóry już od jej najgłębszych warstw, silnie rewitalizuje i mobilizuje komórki do odbudowy skóry.

Dowiedz się więcej o metodzie Zarezerwuj wizytę
osocze bogatopłytkowe  - zabieg nawilżający skórę twarzy
Rewitalizacja i nawilżenie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni – Poznań

frakcyjna mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie i remodeling skóry.

NanoFrax® to innowacyjne urządzenie do frakcyjnej mezoterapii nano i mikroigłowej na poziomie naskórka i skóry właściwej.  Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów: jest skuteczny, bezpieczny, przynosi szybki efekt i ma rozsądną cenę.

Celem terapii jest utworzenie sieci mikrokanalików za pomocą hipoalergicznych tytanowych igieł o bardzo małej średnicy, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej. Komórki skóry zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenowych, następuje zagęszczenie, pogrubienie skóry, redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów. Istotą zabiegów są punktowe (frakcyjne) nakłucia naskórka i skóry właściwej, pozwalające na dostarczenie jej skoncentrowanych składników odżywczych, witamin i kwasów z pominięciem bariery naskórka, a także na intensywną regenerację skóry.

Dowiedz się więcej o metodzie Zarezerwuj wizytę
Rewitalizacja i nawilżenie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni – Poznań

kwas mlekowy

Peeling powierzchniowy na bazie 30% kwasu mlekowego, który działa odmładzająco, stymuluje produkcję nowego kolagenu i glikozaminoglikanów wchodzących w skład macierzy skóry. Zapewnia naturalne działanie nawilżające i stymuluje syntezę ceramidów w naskórku, poprawiając i modulując funkcje barierowe skóry. Zalecany do wrażliwej, suchej i delikatnej skóry oraz delikatnych obszarów, takich jak szyja i dekolt ze względu na wysoką tolerancję skórną.

Dowiedz się więcej o metodzie Zarezerwuj wizytę

Umów się na konsultację

tel: 606 571 630   Polityka prywatności  Telefon – recepcja

  +48 606 571 630

  Addres
  ul. Kościelna 30 
  60-538 Poznań
  Godziny otwarcia
  Pn-Pt: 10:00-19:00  
  Sobota: 09:00-15:00