Rewitalizacja i nawilżenie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni – Poznań / Jeżyce

SKUTECZNE ZABIEGI NAWILŻAJĄCE SKÓRĘ TWARZY

A więc chcesz zachwycać elastyczną, gładką i prawidłowo nawilżoną skórą. Doskonale! W naszym gabinecie medycyny estetycznej w Poznaniu na Jeżycach głęboko nawilżymy Twoją skórę i aktywuje naturalny proces jej głębokiej rewitalizacji. Gwarantujemy Ci widoczne efekty odmłodzenia skóry twarzy oraz wypoczęty wygląd jak po długim urlopie.

Głęboka regeneracja z efektem zachwytu

Efekt głębokiego nawilżenia oraz rewitalizacji uzyskujemy dzięki zabiegom pielęgnacyjnym z kosmetologii podstawowej oraz zakresu medycyny estetycznej stosując mezoterapię oraz za pomocą tzw. wampirzego liftingu, czyli aplikacji osocza bogatopłytkowego, które obfituje w bezcenne składniki pielęgnacyjne i regeneracyjne.

Zarezerwuj wizytę już teraz: 606 571 630
http://michal.kalet.pl

Specjaliści NAWILŻANIA SKÓRY TWARZY

Podczas specjalistycznej konsultacji medycznej dokładnie omówimy przebieg i cel zabiegów, wybierzemy optymalne metody oraz ustalimy Twój dedykowany program zabiegowy. Kompleksowe i w pełni indywidualne podejście gwarantuje Ci maksymalne efekty w możliwie najkrótszym czasie – dokładnie tak, jak oczekujesz.

Katarzyna Zasuń, mgr kosmetologii, właściciel
Ocena Google
4.9
Na podstawie 74 recenzji
Ocena Facebook
4.8
Na podstawie 38 recenzji
js_loader
http://michal.kalet.pl

mezoterapia igłowa

 

W niektórych przypadkach nadmiernej suchości skóry należy zadziałać od środka. Jednym z  efektywniejszych sposobów zwiększenia poziomu nawilżenia w naskórku jest mezoterapia igłowa. Zabieg mezoterapii igłowej polega na śródskórnym wprowadzeniu koktajlu o działaniu nawilżającym i odżywczym. W zależności od potrzeb skóry, indywidualnie dobierany jest rodzaj ampułki. W naszym gabinecie stosujemy tylko sprawdzone, profesjonalne i bezpieczne marki, dlatego jednym z częstszych wyborów są produkty firmy RevitaCare w skład której wchodzi gama koktajli CytoCare. Ich wysoka skuteczność wynika z bogatego składu, w którym znajdują się wszystkie elementy niezbędne do utrzymania prawidłowego nawilżenia w skórze. Linia ampułek CytoCare zawiera trzy różne stężenia kwasu hialuronowego, a także kompleks 50 składników aktywnych CT50. Takie połączenie uzupełnia niedobory mikro i makroelementów, zapewnia nawilżenie skóry już od jej najgłębszych warstw, silnie rewitalizuje i mobilizuje komórki do odbudowy skóry.

Dowiedz się więcej o metodzie Zarezerwuj wizytę
osocze bogatopłytkowe  - zabieg nawilżający skórę twarzy

osocze bogatopłytkowe

Zabiegiem wykonywanym na zasadzie mezoterapii igłowej, lecz przy użyciu własnego materiału biologicznego jako koktajlu odżywczego jest osocze bogatopłytkowe, potocznie zwane “wampirzym liftingiem”.

Na sukces jego działania wpływa zastosowanie osocza, czyli składnika krwi, który uzyskiwany jest w procesie pobrania krwi Pacjenta i jej odwirowania w specjalnie do tego przeznaczonym urządzeniu. Osocze charakteryzuje się wysoką zawartością czynników wzrostu odpowiadających za stymulowanie produkcji kolagenu i elastyny. Ważnym aspektem jest również 100% biokompatybilność co oznacza, że podczas zabiegu oraz po jego wykonaniu nie występuje reakcja alergiczna.

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego wpływa na podniesienie poziomu nawilżenia w naskórku, a także napięcia i zwiększenia gęstości skóry. Dodatkowo wykonanie serii zabiegowej pozwala na wypłycenie drobnych zmarszczek i stymulację procesów naprawczych, dzięki czemu działamy przeciwstarzeniowo, co pozwala na zachowanie młodego wyglądu skóry przez długi czas.

 

W efekcie skóra się nawilża, regeneruje, następuje poprawa jej elastyczności, gęstości i napięcia, natomiast zmarszczki ulegają wygładzeniu.

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest uznawany za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej z uwagi na 100% biokompatybilność i immunologiczną neutralność, dzięki czemu nie niesie za sobą ryzyka reakcji uczuleniowych, wysoka zaś skuteczność w osiągnięciu zamierzonego efektu, związana jest z wysoką zawartością w osoczu bogatopłytkowym substancji odpowiedzialnych za stymulację procesów naprawczych w skórze.

Dowiedz się więcej o metodzie Zarezerwuj wizytę
Rewitalizacja i nawilżenie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni – Poznań

frakcyjna mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie i remodeling skóry.

NanoFrax® to innowacyjne urządzenie do frakcyjnej mezoterapii nano i mikroigłowej na poziomie naskórka i skóry właściwej.  Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów: jest skuteczny, bezpieczny, przynosi szybki efekt i ma rozsądną cenę.

Celem terapii jest utworzenie sieci mikrokanalików za pomocą hipoalergicznych tytanowych igieł o bardzo małej średnicy, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej. Komórki skóry zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenowych, następuje zagęszczenie, pogrubienie skóry, redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów. Istotą zabiegów są punktowe (frakcyjne) nakłucia naskórka i skóry właściwej, pozwalające na dostarczenie jej skoncentrowanych składników odżywczych, witamin i kwasów z pominięciem bariery naskórka, a także na intensywną regenerację skóry.

Dowiedz się więcej o metodzie Zarezerwuj wizytę
Rewitalizacja i nawilżenie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni – Poznań

kwas mlekowy

Peeling powierzchniowy na bazie 30% kwasu mlekowego, który działa odmładzająco, stymuluje produkcję nowego kolagenu i glikozaminoglikanów wchodzących w skład macierzy skóry. Zapewnia naturalne działanie nawilżające i stymuluje syntezę ceramidów w naskórku, poprawiając i modulując funkcje barierowe skóry. Zalecany do wrażliwej, suchej i delikatnej skóry oraz delikatnych obszarów, takich jak szyja i dekolt ze względu na wysoką tolerancję skórną.

Dowiedz się więcej o metodzie Zarezerwuj wizytę

Umów się na konsultację

tel: 606 571 630   Polityka prywatności  Telefon – recepcja

  +48 606 571 630

  Addres
  ul. Kościelna 30 
  60-538 Poznań
  Godziny otwarcia
  Pn-Pt: 10:00-19:00  
  Sobota: 09:00-15:00