Makijaż permamenty hit czy oldschoolowa brzydota?

Makijaż permamenty hit czy oldschoolowa brzydota?

Wiele Pań słysząć o makijażu permanentnym przechowuje w swojej wyobrażni obrazek wyrysowanych brwi przedstawiający: dwie kreski wymalowane „czarnym lub grafitowym flamastrem” które, imitowały zarys brwi.  Osobiście też nie byłam fanką tej metody, natomiast jeszcze dobre 15 lat temu studiując kosmetologie sama uczestniczyłam w szkoleniu tzw. „starej metody makijażu permementnego” ale  naszczeście zakończyło się tylko na szkoleniu.

Cały świat się rozwinął na różnych płaszczyznach, i w dziedzinie kosmetologii estetycznej także nastąpił postęp z zakresu linergistyki.

Niewątpliwie duży progres nastąpił w samej technice wykonywania makijażu, pojawiły się nowe urządzenia, mamy większy zakres wiedzy na temat pigmentów, ich rozkładu i tolerancji przez skóre.  Po kilku latach wykonywania wyłącznie henny postanowiłam powrócić do marzenia o wykonywaniu naturlanie wylądających brwi. Postanowiłam o poszerzeniu swoich umiejętności o  makijaż permamentnym brwi metodą pudrową.

Co to znaczy? 

W porównaniu do „starej szkoły” makijaż ten jest udoskonalony i znany na całym świecie. Zdecydowanie jest lżejszy i nie ma efektu przerysowania.

Metoda ta polega na aplikowaniu pigmentu warstwowo dzięki czemu wygląda zdecydowanie bardziej naturalnie oraz subtelnie. Podreślenie urody w tak delikatny sposób utrzymuje się na skórze od 12 – 16 miesięcy co jest  plusem, bo z każdym rokiem wiele się zmienia na naszej skórze twarzy.

Dla kogo jest makjaż permentny brwi?

Dla Pań które wykonują hennę brwi i tych, które podreślają swoją urodę wykonując makijaż nie zapominając o brwiach. Metoda pudrowa zdecydowanie daje szersze możliwości skorygowania kształtu brwi, uzupełniając optycznie widok słabych bądź z całkowitym zanikiem włosków.

 

Jak wygląda zabieg?

Rozpoczynamy od omówienia potrzeby wykonania makijażu oraz karty przeciwwskazań. W następnym kroku linergistka wykonuje zdjęcia przed wykonaniem pracy i rysunek uwzględniając wszystkie atuty twojej urody. Po wykonaniu rysunku oraz zaakceptowania przystępujemy do zabiegu.

 

Ile zabiegów należy wykonaać?

Wykonujemy pierwszy zabieg i po miesiącu spotykamy się by ocenić jak przyjął się pigment w skórze. W zależności od tolerancji skóry czasami należy mimimalnie skorygować i dopracować szczegóły ponownie za pomocą pigmentu.

Jeśli marzysz o pięknych brwiach  a obawiasz się efektu skontaktuj się z linergistką, która omówi z tobą na indywiualnej konsultacji jak miała by wygłądać twoja  metamorfoza. Ja osobiście lubię i pokazuję swoje prace przed i po – na konkretnych przykładach by zobrazować każdej z Pań efekt ich nowych brwi. Makijaż permemeny dla nie jednej z Nas to nie lada wyzwanie, wiedząc to robimy wszystko by rozwiać wasze niepewności a po wykonaniu brwi dodać radości.

Umów się na konsultację

tel: 606 571 630     Polityka prywatności