Efektywny, nieinwazyjny zabieg odmładzający

Efektywny, nieinwazyjny zabieg odmładzający

Pośród całej gamy zabiegów nieinwazyjnych nasze klientki wyróżniły i doceniły skuteczność działania lasera diodowego, stosowanego m.in. do fotoodmładzania. Zapoznaj się z poniższym artykułem i dowiedz się, dla kogo przeznaczona jest ww. metoda i dlaczego wszystkie kobiety tak ją uwielbiają.

FOTOODMŁADZANIE – POZNAŃ

Rozwiązaniem problemu dla osób unikających zabiegów inwazyjnych i zabiegów wymagających paru dni rekonwalescencji na odludziu, a dbających o siebie i pragnących upiększyć się i zatrzymać oznaki upływającego czasu i starzenia skóry jest fotoodmładzanie.

Starzenie się skóry to odwieczne zagadnienie pojawiające się w myślach kobiet po 30 roku życia; to temat wielu rozmów towarzyskich. Z poczuciem upływającego czasu nie czujemy się komfortowo, więc szukamy rozwiązań, które sprawią, iż poczujemy się młodziej.

Ale co tak naprawdę zadziała? Maseczki, kremy?

Oczywiście, że tak, bo prawidłowa pielęgnacja skóry to jeden z kroków do spowolnienia procesów starzenia się skóry i utrzymania jej w dobrej kondycji. Lecz czasami to zbyt mało by uzyskać pożądany efekt.

 

EFEKTYWNY, NIEINWAZYJNY ZABIEG ODMŁADZAJĄCY – POZNAŃ

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i obserwacji efektów zabiegów nieinwazyjnych przekonaliśmy się, że najskuteczniejszym zabiegiem nieinwazyjnym jest zabieg fotoodmładzania.

W naszym gabinecie medycyny estetycznej na poznańskich Jeżycach zabieg fotoodmładzania wykonujemy najnowocześniejszym laserem diodowym Asclepion® MedioStar NeXT. Zabieg ten jest bezinwazyjny, bezpieczny i nie wywołuje uczucia dyskomfortu, a zaraz po jego wykonaniu można wrócić do normalnej aktywności.

 

Jak działa zabieg fotoodmładzania:

  • reguluje pracę gruczołów łojowych
  • zwęża rozszerzone pory
  • wyrównuje koloryt skóry
  • rozświetla skórę
  • likwiduje drobne zmarszczki
  • zwiększa napięcie skóry
  • rewitalizuje skórę.

Zabieg fotoodmładzania jest zabiegiem wykorzystującym energię lasera diodowego Asclepion® MedioStar NeXT – jest to laser diodowy najnowszej generacji, wysyłający promieniowanie o długości fali 810 – 940 nm, likwidujący w sposób kompleksowy objawy początkowego i średnio zaawansowanego stadium starzenia skóry.

Zajrzyj poniżej, by poznać przeciwwskazania do zabiegu oraz jego aktualne ceny