Regulamin w czasie Pandemii

Informujemy, że Derma Beauty w trosce o bezpieczeństwo Twoje i naszych pracowników wprowadziliśmy specjalne procedury postępowania zgodne z zaleceniami i wytycznymi Naczelnej Izby Lekarskiej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Polsce. Uprzejmie prosimy o zapoznanie z zasadami obowiązującymi w naszym gabinecie.

Z wizyty w gabinecie Derma Beauty nie mogą skorzystać osoby, u których wystąpiły objawy wskazujące na zarażenie wirusem Covid-19, czyli gorączka, kaszel i duszności. Jeżeli zauważymy u Ciebie oznaki choroby, będziemy zmuszeni poinformować o tym fakcie Sanepid.

Ponadto w naszym gabinecie nie przyjmujemy osób, które w ostatnich 14 dniach:

 • przebywały na kwarantannie
 • miały kontakt z osobą przebywającą na kwarantannie lub zakażoną wirusem Covid-19,
 • przebywały za granicą.

Zasady bezpieczeństwa stosowane w Derma Beauty:

 1. Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie: +48 606 571 630. Prosimy, aby pod żadnym pozorem nie przychodzić do gabinetu w celu umówienia się na wizytę.
 2. Podczas rozmowy telefonicznej zostanie przeprowadzony wywiad epidemiologiczny, na podstawie którego ustalimy, czy nie masz objawów zakażenia wirusem Covid-19, takich jak: kaszel, katar, duszności, gorączka, zapalenie spojówek lub biegunka. Poprosimy również o podanie informacji związanych z ewentualnymi kontaktami z osobami chorymi lub przebywającymi na kwarantannie.
 3. Na wizytę prosimy przychodzić punktualnie (nie ma możliwości skorzystania z poczekalni) bez osób towarzyszących. Wyjątkiem są nieletni, którzy mogą wejść do naszego gabinetu z jednym opiekunem lub rodzicem.
 4. Dotyczy Pań korzystających z zabiegów na ciało, w tym depilacja laserowa oraz inne maszynowe zabiegi na ciało będą poproszone o przygotowanie się do zabiegu w gabinecie (nie będzie możliwości skorzystania z szatni dla klientów jak to odbywało się dotychczas).
 5. Harmonogram wizyt jest ustalany w taki sposób, aby nie doszło do spotkania klientów na terenie gabinetu. Ponadto przerwy wykorzystywane są na sterylizację oraz wietrzenie gabinetu.
 6. Weź ze sobą tylko niezbędne przedmioty, takie jak portfel, dowód osobisty. Nie zabieraj ze sobą dodatkowych przedmiotów, np. torebki, siatki, zakupów, parasolki itp.
 7. Po wejściu do gabinetu nastąpi wykonanie pomiaru temperatury ciała.
 8. Zostaniesz poproszony o dokładne umycie rąk a chwile po tym personel zaaplikuje preparat do zdezynfekowania rąk.
 9. Wywiad epidemiologiczny i oświadczenie jest niezbędnym dokumentem do wykonania usługi. Prosimy o stosowanie się do wszystkich poleceń naszego zespołu.
 10. Dbając o Twoje zdrowie i naszego zespołu, każdy pracownik w trakcie wizyty korzysta z dodatkowych środków bezpieczeństwa: fartucha, maseczki oraz gogli lub przyłbicy.
 11. Po zakończonej wizycie zostaniesz poproszony o zdezynfekowanie rąk.

Celem wprowadzonych procedur jest zapewnienie Tobie, Twoim bliskim oraz nam bezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że w zdrowiu przejdziemy przez ten trudny dla nas wszystkich okres!