Z wiosną Ci do twarzy

„Z wiosną Ci do twarzy!”

Data i miejsce: 18.03., 16:00 – Derma Beauty, ul. Kościelna 30, Poznań
Cena promocyjna: 183 zł (dla pierwszych 10 osób)
Cena regularna: 249 zł

 

Jak wziąć udział?

1. Zadzwoń do nas, aby zapisać się na listę uczestników. Nr tel. +48 606 571 630.
2. Dokonaj przelewu na numer konta: 47 1050 1520 1000 0092 6586 2319 – w tytule koniecznie wpisz: event „ z wiosna ci do twarzy” + imię i nazwisko.

 

Zapraszamy cudna kobieto na event z okazji zbliżającej się wiosny, który odbędzie się 18.03. o 16:00 Derma Beauty! Podczas wydarzenia, dowiesz się od naszych wspaniałych prelegentek między innymi:

 

✔️co to jest szafa kapsułowa i jak ją tworzyć?– prelegentka: Paulina Świderska — stylistka;

W praktyce oznacza to, że orędownicy szafy kapsułowej posiadają ograniczoną ilość ubrań, które jednak tworzą ze sobą wiele spójnych stylistycznie zestawów. Codzienne kompozycje bazują na ponadczasowej, wysokogatunkowej odzieży, którą możesz nosić przez kilka lub nawet kilkanaście sezonów!

 

✔️ jak prawidłowo przyjąć postawę i oddychać, by prawidłowo dotlenić skórę i pozbyć się drugiego podbródka? – prelegentka: Jolanta Kosicka — mioterapeutka, logopedka, terapeutka mowy;

Poznasz proste techniki, które możesz wykonywać w domu podczas codziennej pielęgnacji twarzy, czy choćby w trakcie sprzątania. 😉Pomogą Ci zachować jędrność i elastyczność skóry i sprawią, że Twoje zmarszczki będą mniej widoczne, a kontury twarzy podniesione, poprawią samopoczucie.

Sprawią, że na chwilę zatrzymasz się, pooddychasz i podarujesz sobie odrobinę relaksu.
Popracujemy z oddechem, z postawą ciała i nawykami.

 

✔️ jak zadbać o prawidłową pielęgnację skóry, jakich błędów unikać w codziennych rytuałach skórnych? – prelegentka: Katarzyna Zasuń — kosmetolog

Indywidualne konsultacje z kosmetologiem.

 

Podczas eventu przewidujemy czas na pyszną przekąskę, damskie pogaduchy oraz kieliszek dobrego wina, a także prezenty: mini zestawy kosmetyczne oraz zniżki na wiosenne zabiegi w Derma Beauty 💚

 

O prelegentkach:

  • Paulina Świderska — stylistka

Od prawie 10 lat pomaga ludziom dobrze się ubrać. Swoje doświadczenie i umiejętności zdobywała doradzając Klientom indywidualnym, podczas sesji modowych czy pokazów mody. Cały czas się rozwija uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Jak sama mówi: “Uwielbiam pomagać kobietom i mężczyznom zagubionym w gąszczu modowych informacji, pragnącym odmienić swoje życie, niepotrafiącym korzystać z możliwości, jakie daje im własna szafa. Nie zawsze mamy świadomość, że to krój, kolor i tkanina decydują o idealnej kreacji dla nas. Moda jest tylko inspiracją i narzędziem do jej stworzenia. Jako osobista stylistka pomagam osiągnąć ten cel. I na koniec ten efekt „Wow”- bezcenne”.

Dowiesz się więcej o Paulinie tutaj: https://instagram.com/osobista_stylistka

 

  • Jolanta Kosicka — mioterapeutka, logopedka, terapeutka mowy

Pasjonuje się uważnym i nieinwazyjnym podejściem do dykcji stosując w terapii różne techniki manualne. Zajmuje się wadami wymowy osób dorosłych, przygotowaniem Pacjentów do terapii ortodontycznej oraz pracą z głosem przy całościowym spojrzeniu na układ mięśniowy człowieka, jego postawę ciała i nawyki. Łamie stereotyp, że do logopedy chodzą tylko dzieci. Uważa, ze w każdym wieku można poprawić jakość i komfort swojego mówienia.

Dowiesz się więcej o Joli tutaj: https://instagram.com/mowka_sztuka

 

  • Katarzyna Zasuń – kosmetolog Derma Beauty

Jest dyplomowanym kosmetologiem z 10-letnim doświadczeniem. Wraz z zespołem zmienia marzenia o pięknym wyglądzie w widoczne efekty, które pozwalają naszym Klientkom rozbłysnąć naturalnym pięknem. Właśnie dlatego praca jest jej największą pasją, którą realizuję w swoim gabinecie na Poznańskich Jeżycach. Mgr kosmetologii, właściciel Derma Beauty.

 

Data i miejsce: 18.03., 16:00 – Derma Beauty, ul. Kościelna 30, Poznań.
Cena promocyjna: 183 zł (dla pierwszych 10 osób)
Cena regularna: 249 zł

Jak wziąć udział?

1. Zadzwoń do nas, aby zapisać się na listę uczestników. Nr tel. +48 606 571 630.
2. Dokonaj przelewu na numer konta: 47 1050 1520 1000 0092 6586 2319 – w tytule koniecznie wpisz: event „ z wiosna ci do twarzy” + imię i nazwisko.

Wiosno, przyjdź, rozgościć się wygodnie i popatrz jak my kobiety pięknie tu zadbamy o siebie czekając na Ciebie!